? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech SPG

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 208000
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 3 750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

 

imgonline-com-ua-Resize-I30Lxs1bNNx8UD.jpg

Революційний механізм фіксації

Спеціальний механізм розсувних важелів SPG дозволяє закріпити на стабілізаторі широкий спектр мобільних пристроїв. Крім того, це гарантує швидку і зручну настройку центру ваги. З SPG практично будь-який смартфон гарантовано буде зручно використовувати для зйомки ідеальних кадрів без найменшого коливання. Крім того, стабілізатор здатний врівноважити смартфон з додатковими аксесуарами. Навіть лінза з металевими деталями не вплине на рівень стабілізації.

 

imgonline-com-ua-Resize-5XZx0B7nXX1.jpg

 

Зручне рішення для портретної зйомки

SPG оснащений інтелектуальним режимом для портретної зйомки або прямих трансляцій. Стабілізатор автоматично може переключитися в портретний режим. За допомогою джойстика на рукоятці камера може бути налаштована в потрібному для користувача режимі.

 

 

 

 

imgonline-com-ua-Resize-fdUqixhABSA.jpg

 

Функціональне управління

Синхронізувавши смартфон з SPG за допомогою Bluetooth, з'являється реальна можливість використовувати джойстик і кнопки на рукоятці стабілізатора для регулювання параметрів камери. За допомогою простих і зрозумілих регуляторів, можна наближати зображення, робити знімки або керувати іншими параметрами камери.

 

 

Приємний на дотик

За допомогою спеціальної технології обробки і особливого покриття, вдалося створити приємну на дотик рукоятку. SPG володіє ергономічною рукояткою з силіконовими елементами. Навіть після тривалого використання, рука не втомиться, що робить SPG надзвичайно зручним у застосуванні.

 

imgonline-com-ua-Resize-m3gQIqCUiCX.jpg

Оновлене програмне забезпечення

Встановивши мобільний додаток FeiyuTech, тепер можна підключити FeiyuTech SPG до смартфону. Таким чином, через мобільний пристрій можна виконувати оновлення прошивки, автоматичне калібрування підвісу, управляти конфігураціями і іншими параметрами.

 

 

imgonline-com-ua-Resize-nSGlbfV3nnce6Bvm.jpg

Підвищена тривалість роботи

Від спеціальної знімною батареї, розташованої в рукоятці Feiyu-Tech SPG, стабілізатор здатний працювати близько 8 годин. При цьому, пристрій може використовуватися активно, наприклад, знімаючи панорамні відео. В портретному режимі, на стабілізатор можна встановлювати камеру GoPro Hero 5. У парі з екшн-камерою, SPG гарантує плавні і якісні кадри.

Стедікам FeiyuTech SPG, 208000, Розпродаж

Любителям техники посвящается! Интернет-магазин FLY TECHNOLOGY рекомендует обширный ассортимент дрон yuneec breeze для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем dji osmo action только высочайшего качества от надежных компаний Lume Cube. Покупайте Стедікам FeiyuTech SPG в Житомир и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар батарея на квадрокоптер дарит Вам большое количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.