Сумка для Autel EVO II (102000206)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000206
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 999 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Сумка через плече Autel Robotics EVO II дозволяє легко переносити дрон EVO II і необхідні аксесуари до нього. М'яка дорожня сумка через плече підходить для Autel Robotics EVO II / Pro / Dual.

Зовнішній матеріал наплечной сумки EVO II складається з поліефірного волокна, а внутрішній - з тканого матеріалу.

Розстебніть верхню частину цієї сумки, щоб отримати доступ до внутрішнього кишені, який можна використовувати для зберігання і транспортування дрона EVO II і аксесуарів, таких як запасні батареї, пропелери і багато іншого.

Зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні сітчасті кишені дають вам додаткове місце для зберігання деталей дрона, особистих речей і багато чого іншого.

Сумка для Autel EVO II, 102000206, Аксесуари Autel EVO II

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” рекомендует широкий ассортимент стабилизатор для камеры для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем карты памяти sandisk только высочайшего качества от проверенных брендов Insta360. Покупайте Сумка для Autel EVO II (102000206) в Украину и другие города Украины. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор dji mavic принесет Вам безграничное количество ошеломляющим впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.