Сумка для Autel EVO II

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000206
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 3 030 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Сумка через плече Autel Robotics EVO II дозволяє легко переносити дрон EVO II і необхідні аксесуари до нього. М'яка дорожня сумка через плече підходить для Autel Robotics EVO II / Pro / Dual.

Зовнішній матеріал наплечной сумки EVO II складається з поліефірного волокна, а внутрішній - з тканого матеріалу.

Розстебніть верхню частину цієї сумки, щоб отримати доступ до внутрішнього кишені, який можна використовувати для зберігання і транспортування дрона EVO II і аксесуарів, таких як запасні батареї, пропелери і багато іншого.

Зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні сітчасті кишені дають вам додаткове місце для зберігання деталей дрона, особистих речей і багато чого іншого.

Сумка для Autel EVO II, 102000206, Аксесуари Autel EVO II

Ценителям техники посвящается! Магазин FLY TECHNOLOGY предлагает широкий спектр квадрокоптер профессиональный для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем аксессуары gopro только хорошего качества от лучших брендов PolarPro. Заказывайте Сумка для Autel EVO II в Херсон и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция профессиональный квадрокоптеры дарит Вам большое количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.