Тепловізійна камера CGO-ET для H520

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNETEU
  • Наявність: Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Подвійна функціональність

Камера CGO-ET поєднує в собі тепловізійний модуль і світлочутливу камеру . Пристрій прикріплюється на 3-осьовому підвісі, який може крутитися на 360°. Тепловізор вибірково вимірює різницю температур і показує дані на екрані. За допомогою RGB камери, яка в 20 разів чутливіша людського ока, можна виконувати прекрасні знімки навіть в умовах обмеженого освітлення. На екран пульта управління зображення може транслюватися окремо, або ж в накладеному вигляді.

 

 

Screenshot_1.jpgШирокі можливості

Камера здатна вимірювати і відображати різницю температур окремих об'єктів . Спеціальна шкала вимірювання температури дозволяє фокусуватися на потрібній зоні. Зображення, отримуване з тепловізора, комбінується із зображенням світлочутливої камери і відображається шляхом накладення або в форматі « картинка до картинки ». До того ж, камера сумісна з Typhoon H і H520 (H520 version).

 

 

Screenshot_2.jpgРозширений спектр застосування 

З допомогою камери CGO-ET можна проводити огляд кабельних мереж, лісових і сільськогосподарських насаджень. До того ж, це прекрасний вибір для проведення поліцейських операцій, пошуково-рятувальних робіт та при гасінні пожеж. Пристрій являє собою економічно вигідне рішення для широкого спектру завдань.

Характеристики
Загальнi
Робочі температури камери -10° - 180°С
Стабілізація По трьом осям
Фото і відео
Діапазон ISO 100 - 12800
Матриця 1/3" 2M
Швидкість затвору 1 / 30с - 1/8000 с
Габарити
Маса 275 г
Розмiри 81x108x138 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.