Тепловізор CGO-ET

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Yuneec
  • Артикул: YUNCGOETEU
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 28 210 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Screenshot_3.jpg

Подвійна функціональність

Камера CGO-ET поєднує в собі тепловізійний модуль і світлочутливу камеру. Пристрій кріпиться на 3-осьовому підвісі, який здатний крутитися на 360°. Тепловізор вибірково вимірює різницю температур і показує дані на екрані. За допомогою RGB камери, яка в 20 разів чутливіші людського ока, можна виконувати прекрасні знімки навіть в умовах обмеженого освітлення. На екран пульта управління зображення може транслюватися окремо, або ж в накладеному вигляді.

Широкі можливості

Камера здатна вимірювати і відображати різницю температур окремих об'єктів. Спеціальна шкала вимірювання температури дозволяє фокус роваться на потрібній зоні. Зображення, що отримується з тепловізора, комбінується із зображенням світлочутливої камери і відображається шляхом накладення або в форматі «картинка до картинки». До того ж, камера сумісна з Typhoon H і H520 (H520 version).

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Розширений спектр застосування

З допомогою камери CGO-ET можна проводити огляд кабельних мереж, лісових і сільськогосподарських насаджень. До того ж, це прекрасний вибір для проведення поліцейських операцій, пошуково-рятувальних робіт та при гасінні пожеж. Пристрій являє собою економічно вигідне рішення для широкого спектру завдань.

Тепловізор CGO-ET, YUNCGOETEU, Тепловізори Yuneec

Ценителям техники посвящается! Онлайн-магазин FLY TECHNOLOGY предлагает широкий ассортимент dji osmo poket для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «Тепловізори Yuneec» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем квадрокоптеры для начинающих только высочайшего качества от надежных брендов XGIMI. Покупайте Тепловізор CGO-ET в Северодонецк и другие регионы. за короткие сроки. Наша продукция батарея на квадрокоптер подарит Вам большое количество ярких эмоций.
Характеристики
Загальнi
Робочі температури камери -10° - 180°С
Стабілізація По трьом осям
Фото і відео
Діапазон ISO 100 - 12800
Матриця 1/3" 2M
Швидкість затвору 1 / 30с - 1/8000 с
Габарити
Маса 275 г
Розмiри 81x108x138 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.