? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Тепловізор Zenmuse XT2 ((19 mm, 9 Hz, 640 x 512)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.EN.00000015
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 460 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

 

Screenshot_1.jpg

 

Нове покоління .

 

 

Приєднуйтесь до наступного покоління комерційних рішень для дронів з XT2. Поєднуючи тепловізійний датчик FLIR Tau 2 і візуальну камеру 4K з провідною стабілізаційної та машинної інтелектуальної технологією DJI, XT2 швидко перетворює дані з повітря в потужні ідеї , які економлять час , гроші і навіть рятують життя .

 

 

 1200x628_dji-zenmusext2-closeup.jpg Конфігурація з двома датчиками

 

Zenmuse XT2 має конфігурацією двох датчиків FLIR, поєднуючи температурний Датч ик FLIR Tau 2 і візуальну камеру 12MP. Крім того , в XT2 використовуються датчики найвищого рівня Tau 2, причому всі моделі мають розширені радіометричні можливості – збереження даних температури в кожному пікселі і максимальну частоту кадрів 30 Гц .

 Screenshot_2.jpg

Міцний корпус .

Подвійні датчики XT2 розташовані в захищеному від атмосферних впливів корпусі , що забезпечує урове нь захисту IP44. Це робить його першої камерою DJI в відповідно з міцною складанням серії M200, що поєднує в собі безпілотне рішення , яке може пролітати крізь невеликий дощ і вітер .

 

 Screenshot_3.jpg

 

Звіти в режимі реального часу .

XT2 використовує провідні технології цифрового зору DJI і надійні засоби термічної інтерпретації для надання набору інтелектуальних фун кцій . Такі можливості допомагають командам визначати , що важливо під час роботи на місці , а НЕ після тривалого часу обробки .

 action.JPG

 

Сумісність з M200 і M600 Pro.

Zenmuse XT може встановлюватися на платформи M200 і M600 Pro. Пристрій легко приєднується і розкриває доступ до всіх ключових функцій, включаючи потужну систему передачі відеосигналу. Використовуючи моделі дронів M210, пілоти можуть створювати більш надійні рішення з XT2, додаючи додаткові бортові комп'ютери і інші корисні навантаження для соотв етствія різним спеціалізованим місіям.

 ui2.jpg

 

DJI Pilot.

 

DJI Pilot – це надійне додаток для Android, розроблене спеціально для корпоративних користувачів, щоб розв'язати міць беспов ники DJI. Спеціально розроблене для XT2 додаток DJI Pilot оптимізує весь політ і аерофотозйомку.

 

Тепловізор Zenmuse XT2 ((19 mm, 9 Hz, 640 x 512), CP.EN.00000015,

Характеристики
Загальнi
Моделі (карти пам'яті) Micro SD Card
Робочі температури камери 0° — 40° C
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.