? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Тепловізор Zenmuse XT2 (ZXT2B09SR)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.EN.00000025
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 257 280 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

 

Screenshot_1.jpg

 

Нове покоління .

 

Приєднуйтесь до наступного покоління комерційних рішень для дронів з XT2. Поєднуючи тепловізійний датчик FLIR Tau 2 і візуальну камеру 4K з провідною стабілізаційної та машинної інтелектуальної технологією DJI, XT2 швидко перетворює дані з повітря в потужні ідеї , які економлять час , гроші і навіть рятують життя .

 

 

1200x628_dji-zenmusext2-closeup.jpgКонфігурація з двома датчиками

 

Zenmuse XT2 має конфігурацією двох датчиків FLIR, поєднуючи температурний датчик FLIR Tau 2 і візуальну камеру 12MP. Крім того , в XT2 використовуються датчики найвищого рівня Tau 2, причому всі моделі мають розширені радіометричні можливості – збереженні ня даних температури в кожному пікселі і максимальну частоту кадрів 30 Гц .

Screenshot_2.jpg

міцний корпус .

Подвійні датчики XT2 располож єни в захищеному від атмосферних впливів корпусі , що забезпечує рівень захисту IP44. Це робить його першої камерою DJI в відповідно з міцною складанням серії M200, що поєднує в собі безпілотне рішення , яке може пролітати крізь невеликий дощ і вітер .

 

Screenshot_3.jpg

 

Звіти в режимі реального часу .

XT2 використовує провідні технології цифрового зору DJI і надійні засоби термічної інтерпретації для надання набору інтелектуальних функцій . Такі можливості допомагають командам визначати , що важливо під час роботи на місці , а НЕ після тривалого часу обробки .

action.JPG

 

сумісність з M200 і M600 Pro.

Zenmuse XT може устан авліваться на платформи M200 і M600 Pro. Пристрій легко приєднується і розкриває доступ до всіх ключових функцій, включаючи потужну систему передачі відеосигналу. Використовуючи моделі дронів M210, пілоти можуть створювати більш надійні рішення з XT2, додаючи я додаткові бортові комп'ютери і інші корисні навантаження для відповідності різним спеціалізованим місіям.

ui2.jpg

 

DJI Pilot.

 

DJI Pilot – це надійне додаток для Android, розроблене спеціально для корпоративних користувачів, щоб розв'язати міць безпілотників DJI. Спеціально розроблене для XT2 додаток DJI Pilot оптимізує весь політ і аерофотозйомку .

 

 

 

 

 

Тепловізор Zenmuse XT2 (ZXT2B09SR), CP.EN.00000025,

Характеристики
Загальнi
Моделі (карти пам'яті) Micro SD Card
Робочі температури камери 0° — 40° C
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.