? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Тросова система FeiyuTech FYMX-M для DJI Mavic 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: FYMX-M
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 92 410 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Політ на DJI Mavic 2 тривалістю до 4 годин – реальність. Таку неймовірну можливість спроможна надати тросова система живлення FeiyuTech FYMX-M. Система повністю сумісна з Mavic 2 та не вимагає будь-яких модифікацій дрона.

Система FeiyuTech FYMX-M для DJI Mavic 2 складається з наземного блока живлення 22 000 мАг, акумулятора, який встановлюється на дрон та силового кабелю довжиною 20 метрів, який безпосередньо з’єднує квадрокоптер з наземною базою. Блок також оснащений двома виходами 16,5 В, які можна використовувати для підключення гучномовця чи прожектора.

Дане рішення прекрасно підходить для ведення прямих трансляцій, зйомки таймлапсів, освітлення певних об’єктів з висоти та ін.

Тросова система FeiyuTech FYMX-M для DJI Mavic 2, FYMX-M, Аксесуари DJI Mavic 2

Обожателям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY продает немалый список коптер с тепловизором для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «» направлена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем insta360 one только высокого уровня качества от лучших производителей Autel. Приобретайте Тросова система FeiyuTech FYMX-M для DJI Mavic 2 в Лисичанск и прочие населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция пульт для dji spark принесет Вам большое количество свежих впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Mavic 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.