? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Тросова система FeiyuTech FYMX-P для DJI Phantom 4

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: FYMX-P
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 92 410 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Політ на DJI Phantom 4 тривалістю до 4 годин – реальність. Таку неймовірну можливість спроможна надати тросова система живлення FeiyuTech FYMX-M. Система повністю сумісна з DJI Phantom 4 та не вимагає будь-яких модифікацій дрона.

Система FeiyuTech FYMX-M для DJI Phantom 4 складається з наземного блока живлення 22 000 мАг, акумулятора, який встановлюється на дрон та силового кабелю довжиною 20 метрів, який безпосередньо з’єднує квадрокоптер з наземною базою. Блок також оснащений двома виходами 16,5 В, які можна використовувати для підключення гучномовця чи прожектора.

Дане рішення прекрасно підходить для ведення прямих трансляцій, зйомки таймлапсів, освітлення певних об’єктів з висоти та ін.

Тросова система FeiyuTech FYMX-P для DJI Phantom 4, FYMX-P, Аксесуари DJI Phantom 4

Любителям техники посвящается! Магазин техники FLY TECHNOLOGY предосталяет немалый список аксессуары для квадрокоптеров для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из категории «» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем стабилизатор для телефона только высокого уровня качества от знаменитых брендов Ryze. Заказывайте Тросова система FeiyuTech FYMX-P для DJI Phantom 4 в Константиновку и остальные городские пункты. за короткие сроки. Наш товар квадрокоптер мавик air дарит Вам неисчислимое количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Phantom 4
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.