Тримач кільця для DJI OM 4

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000110.01
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 525 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Прикріпіть телефон до DJI OM 4 за допомогою даного спеціального магнітного кільця. Кільце кріпиться до задньої частини смартфона і володіє декоративним дизайном.

Після приєднання додаткове балансування не потрібно. Швидко встановіть телефон на OM 4 або легко зніміть його, щоб відповісти на дзвінок або відповісти на повідомлення. Декоративний малюнок вигравіруваний на тримачі кільця. Кільце дозволяє тримати телефон більш надійно, а також використовувати його як підставку.

Тримач кільця для DJI OM 4, CP.OS.00000110.01, Аксесуари DJI Osmo Mobile

Любителям техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” продает широкий ассортимент квадрокоптер dji ryze для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «Аксесуари DJI Osmo Mobile» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем dji ronin s только хорошего качества от известных брендов Samsung. Приобретайте Тримач кільця для DJI OM 4 в Черкассы и другие города Украины. за короткие сроки. Наша продукция аккумулятор dji mavic подарит Вам различное количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.