Тримач кільця для DJI OM 4

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000110.01
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 530 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Прикріпіть телефон до DJI OM 4 за допомогою даного спеціального магнітного кільця. Кільце кріпиться до задньої частини смартфона і володіє декоративним дизайном.

Після приєднання додаткове балансування не потрібно. Швидко встановіть телефон на OM 4 або легко зніміть його, щоб відповісти на дзвінок або відповісти на повідомлення. Декоративний малюнок вигравіруваний на тримачі кільця. Кільце дозволяє тримати телефон більш надійно, а також використовувати його як підставку.

Тримач кільця для DJI OM 4, CP.OS.00000110.01, Аксесуари DJI Osmo Mobile

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин “Fly Technology” гарантирует широчайший выбор батарея для дрона для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из категории «Аксесуари DJI Osmo Mobile» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем квадрокоптеры профессиональные только хорошего качества от надежных компаний HPRC. Покупайте Тримач кільця для DJI OM 4 в Украину в другие украинские города. за короткие сроки. Наша продукция дрон phantom 4 дарит Вам безграничное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.