Тримач кільця для DJI OM 4

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000110.01
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 525 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Прикріпіть телефон до DJI OM 4 за допомогою даного спеціального магнітного кільця. Кільце кріпиться до задньої частини смартфона і володіє декоративним дизайном.

Після приєднання додаткове балансування не потрібно. Швидко встановіть телефон на OM 4 або легко зніміть його, щоб відповісти на дзвінок або відповісти на повідомлення. Декоративний малюнок вигравіруваний на тримачі кільця. Кільце дозволяє тримати телефон більш надійно, а також використовувати його як підставку.

Тримач кільця для DJI OM 4, CP.OS.00000110.01, Аксесуари DJI Osmo Mobile

Неравнодушным техники посвящается! Онлайн-каталог квадрокоптеров “Fly Technology” продает обширный ассортимент аксессуары для osmo pocket для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «Аксесуари DJI Osmo Mobile» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем mavic mini fly только высокого уровня качества от надежных брендов Lume Cube. Покупайте Тримач кільця для DJI OM 4 в Белую Церковь и другие регионы. за короткие сроки. Наша продукция камера для блогеров подарит Вам различное количество потрясающих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.