Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro / Pro 2 / Titan

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: DINSSFP/A
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 14 590 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Камери Insta360 Titan / Pro 2 / Pro в питанні зйомки високоякісного матеріалу вимагають не менш висококласних аксесуарів. Найбільш доречним аксесуаром для вищезазначених камер є штатив, а якщо конкретніше – VR-трипод.

Основна відмінність VR-штатива від більш звичних аналогів полягає в можливості установки камери значно вище самої триноги, це дозволяє скоротити присутність ніг штатива в кадрі.

Sumo Stand – це універсальний штатив, який здатний впоратися з широким спектром завдань без допоміжного обладнання. На штативі розташовані додаткові отвори для кріплення аксесуарів, а основна платформа дозволяє використовувати різьблення як 1/4", так і 3/8". Вбудований рівень дозволяє виставити вірний горизонт. Вся конструкція штатива виконана з надміцного і легкого вуглецевого волокна, завдяки чому загальна вага обладнання в сумці складає всього 2,15 кг.

Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro / Pro 2 / Titan, DINSSFP/A, Аксесуари Insta360 Pro

Обожателям техники посвящается! Онлайн-каталог техники FLY TECHNOLOGY рекомендует широкий спектр аксессуары go pro для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «Аксесуари Insta360 Pro» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем аксессуары для gopro только отличного качества от проверенных брендов Hasselblad. Покупайте Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro / Pro 2 / Titan в Ивано-Франковск и другие уголки страны. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор mavic pro подарит Вам различное количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.