Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro 2 / Titan

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: DINSSFP/A
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 14 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Камери Insta360 Titan / Pro 2 / Pro в питанні зйомки високоякісного матеріалу вимагають не менш висококласних аксесуарів. Найбільш доречним аксесуаром для вищезазначених камер є штатив, а якщо конкретніше – VR-трипод.

Основна відмінність VR-штатива від більш звичних аналогів полягає в можливості установки камери значно вище самої триноги, це дозволяє скоротити присутність ніг штатива в кадрі.

Sumo Stand – це універсальний штатив, який здатний впоратися з широким спектром завдань без допоміжного обладнання. На штативі розташовані додаткові отвори для кріплення аксесуарів, а основна платформа дозволяє використовувати різьблення як 1/4", так і 3/8". Вбудований рівень дозволяє виставити вірний горизонт. Вся конструкція штатива виконана з надміцного і легкого вуглецевого волокна, завдяки чому загальна вага обладнання в сумці складає всього 2,15 кг.

Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro / Pro 2 / Titan, DINSSFP/A, Аксесуари Insta360 Pro

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” может предложить обширный каталог аккумулятор для dji phantom для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из линейки «Аксесуари Insta360 Pro» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем dji osmo mobile2 только отличного качества от проверенных компаний Samsung. Заказывайте Тринога Sumo Stand для Insta360 Pro 2 / Titan в Днепр и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция аксессуары к камере gopro подарит Вам неисчислимое количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.