Вертикальний акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORHM/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 999 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Вертикальна акумуляторна база Insta360 ONE R дозволяє встановлювати камеру ONE R вертикально, в тому числі на додаткове кріплення ONE R. Модуль з екраном встановлюється поверх цієї бази, а модуль лінзи - поверх модуля з екраном. Всі модулі об'єктива сумісні: 360 Mod, 1 "Mod і 4K Mod. Підставка і камера можуть бути додатково встановлені в корпусі з вертикальним бампером. Вертикальну акумуляторну базу можна використовувати в підводних зйомках тільки в тому випадку, якщо вона встановлена ​​в додатковому кейсі ONE R Dive Case for Dual-Lens 360 Mod.

Вертикальна акумуляторна база має порт USB Type-C нагорі для підключення основного модуля, а також порт зарядки USB Type-C зі світловим індикатором зарядки збоку. Бічний порт призначений тільки для зарядки і не підтримує передачу даних або мікрофонний адаптер ONE R.

Вертикальний акумулятор для Insta360 One R, CINORHM/A, Аксесуари Insta360 One R

Обожателям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” предосталяет богатый выбор стабилизатор для камеры для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «Аксесуари Insta360 One R» направлена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем квадрокоптеры профессиональные только отличного качества от крупных брендов Ryze. Заказывайте Вертикальний акумулятор для Insta360 One R в Винницу и в самые отдальненные регионы. за короткие сроки. Наш товар панорамная видеокамера 360 подарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.