Вертикальний акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORHM/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 040 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Вертикальна акумуляторна база Insta360 ONE R дозволяє встановлювати камеру ONE R вертикально, в тому числі на додаткове кріплення ONE R. Модуль з екраном встановлюється поверх цієї бази, а модуль лінзи - поверх модуля з екраном. Всі модулі об'єктива сумісні: 360 Mod, 1 "Mod і 4K Mod. Підставка і камера можуть бути додатково встановлені в корпусі з вертикальним бампером. Вертикальну акумуляторну базу можна використовувати в підводних зйомках тільки в тому випадку, якщо вона встановлена ​​в додатковому кейсі ONE R Dive Case for Dual-Lens 360 Mod.

Вертикальна акумуляторна база має порт USB Type-C нагорі для підключення основного модуля, а також порт зарядки USB Type-C зі світловим індикатором зарядки збоку. Бічний порт призначений тільки для зарядки і не підтримує передачу даних або мікрофонний адаптер ONE R.

Вертикальний акумулятор для Insta360 One R, CINORHM/A, Аксесуари Insta360 One R

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” реализует обширная коллекция стедикамы для экшн для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем стабилизатор для телефонов только хорошего качества от лучших марок DJI. Приобретайте Вертикальний акумулятор для Insta360 One R в Славянск и прочие города страны. за короткие сроки. Наш товар ronin s essential подарит Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.