Вертикальний акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORHM/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 040 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Вертикальна акумуляторна база Insta360 ONE R дозволяє встановлювати камеру ONE R вертикально, в тому числі на додаткове кріплення ONE R. Модуль з екраном встановлюється поверх цієї бази, а модуль лінзи - поверх модуля з екраном. Всі модулі об'єктива сумісні: 360 Mod, 1 "Mod і 4K Mod. Підставка і камера можуть бути додатково встановлені в корпусі з вертикальним бампером. Вертикальну акумуляторну базу можна використовувати в підводних зйомках тільки в тому випадку, якщо вона встановлена ​​в додатковому кейсі ONE R Dive Case for Dual-Lens 360 Mod.

Вертикальна акумуляторна база має порт USB Type-C нагорі для підключення основного модуля, а також порт зарядки USB Type-C зі світловим індикатором зарядки збоку. Бічний порт призначений тільки для зарядки і не підтримує передачу даних або мікрофонний адаптер ONE R.

Вертикальний акумулятор для Insta360 One R, CINORHM/A, Аксесуари Insta360 One R

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин техники FLY TECHNOLOGY продает большой перечень аксессуары для dji osmo для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем карта памяти sandisk только высочайшего качества от надежных брендов FLY TECHNOLOGY. Покупайте Вертикальний акумулятор для Insta360 One R в Запорожье и другие города Украины. за короткие сроки. Наша продукция dji phantom 4pro принесет Вам безграничное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.