Високоточна мобільна станція GNSS D-RTK 2 для серії DJI Matrice 200

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.EN.00000130
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 138 240 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Мобільна станція D -RTK 2 являє собою вдосконалений високоточний приймач GNSS, який підтримує всі основні глобальні супутникові навігаційні системи. Цей пристрій підтримує роздільні диференціальні поправки в реальному часі, які створюють дані позиціонування на сантиметровому рівні.

 

Залишайтеся на зв'язку в будь-якій місії

 

Мобільна станція D-RTK 2 підтримує зв'язок через 4G, OcuSync, WiFi і LAN, забезпечуючи безперебійну і стабільну передачу даних при будь-якому сценарію. До 5 пультів дистанційного керування можна одночасно підключити до мобільної станції D-RTK 2. Це дозволяє виконувати скоординовані операції за участю кількох дронів, що значно підвищує ефективність.

 

Довговічність, якій ви можете довіряти

 

Володіючи вологозахистом на рівні IP67 і легким корпусом з вуглецевого волокна, мобільна станція D-RTK 2 є ультрапортативною і підходить для будь-якого завдання, незалежно від жорсткості. Вбудований IMU контролює рух і датчики нахилу, щоб попередити оператора про будь-які відхилення під час місії, мінімізуючи ризики.

 

Комплексне рішення

  

Мобільна станція D-RTK 2 сумісна з серією DJI Matrice 200 V2. Вона може використовуватися як постійно діюча опорна станція (CORS), яка забезпечує високоточні дані позиціонування в діапазоні охоплення базової станції. Це робить її ідеальним інструментом для зйомки, повітряних оглядів, сільського господарства та інших завдань.

Високоточна мобільна станція GNSS D-RTK 2 для серії DJI Matrice 200, CP.EN.00000130, Аксесуари DJI Matrice 200

Любителям техники посвящается! Магазин техники FLY TECHNOLOGY рекомендует широкий ассортимент профессиональные квадрокоптеры с камерой для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из линейки «Аксесуари DJI Matrice 200» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем дрон фантом 4 только отличного качества от известных фирм Hasselblad. Покупайте Високоточна мобільна станція GNSS D-RTK 2 для серії DJI Matrice 200 в Каменское и другие уголки страны. за короткие сроки. Наш товар аксессуары для камеры дарит Вам большое количество ярких эмоций.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Matrice 200 V2
Супутникові системи позиціонування GPS/ГЛОНАСС/GALILEO
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.