Wheel Control Module I для DJI Ronin 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000098.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 87 500 грн

Даний модуль приєднується до контролера DJI Master Wheels і забезпечує управління однієї віссю карданного валу. У модулі встановлені високоточні датчики і вдосконалені алгоритми управління для забезпечення точного і плавного переміщення камери.

Модуль може використовуватися на базі Master Wheels або підключений через додатковий кабель, що забезпечує більшу свободу в обмеженому просторі. Він пропонує трьохпозиційний тумблер, який контролює напрямок карданного валу, і оснащений наборами, які керують швидкістю, гладкістю і демпфуванням. Саме колесо виготовлено з нержавіючої сталі, забезпечуючи класичне відчуття і надійність ву роботу.

Wheel Control Module I для DJI Ronin 2, CP.ZM.00000098.01, DJI Master Wheels

Ценителям техники посвящается! Онлайн-магазин FLY TECHNOLOGY рекомендует широкий спектр камеры для блогеров для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «DJI Master Wheels» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем стедикам feiyutech vlog только высокого уровня качества от крупнейших фирм Samsung. Заказывайте Wheel Control Module I для DJI Ronin 2 в Днепропетровск и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар панорамная видеокамера 360 подарит Вам безграничное количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.