Wheel Control Module III для DJI Ronin 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000099.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 87 500 грн

Даний модуль приєднується до контролера DJI Master Wheels і забезпечує управління однієї віссю карданного валу. У модулі встановлені високоточні датчики і вдосконалені алгоритми управління для забезпечення точного і плавного переміщення камери.

 Модуль може використовуватися на базі Master Wheels або підключений через додатковий кабель, що забезпечує більшу свободу в обмеженому просторі. Він пропонує трьохпозиційний тумблер, який контролює напрямок карданного валу, і оснащений наборами, які керують швидкістю, гладкістю і демпфуванням. Саме колесо виготовлено з нержавіючої сталі, забезпечуючи класичне відчуття і надійність ву роботу.

Wheel Control Module III для DJI Ronin 2, CP.ZM.00000099.01, DJI Master Wheels

Неравнодушным техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY представляет широкий ассортимент dji osmo poket для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «DJI Master Wheels» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем osmo mobile 2 только хорошего качества от известных компаний Ryze. Заказывайте Wheel Control Module III для DJI Ronin 2 в Львов в другие украинские города. за короткие сроки. Наша продукция dji osmos pocket дарит Вам неисчислимое количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.