Wheel Control Module III для DJI Ronin 2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000099.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 87 500 грн

Даний модуль приєднується до контролера DJI Master Wheels і забезпечує управління однієї віссю карданного валу. У модулі встановлені високоточні датчики і вдосконалені алгоритми управління для забезпечення точного і плавного переміщення камери.

 Модуль може використовуватися на базі Master Wheels або підключений через додатковий кабель, що забезпечує більшу свободу в обмеженому просторі. Він пропонує трьохпозиційний тумблер, який контролює напрямок карданного валу, і оснащений наборами, які керують швидкістю, гладкістю і демпфуванням. Саме колесо виготовлено з нержавіючої сталі, забезпечуючи класичне відчуття і надійність ву роботу.

Wheel Control Module III для DJI Ronin 2, CP.ZM.00000099.01, DJI Master Wheels

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” представляет широкий ассортимент профессиональный коптер для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «DJI Master Wheels» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем mavic mini 2 только высочайшего качества от лучших марок Autel. Заказывайте Wheel Control Module III для DJI Ronin 2 в Краматорск и другие города Украины. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор g6 plus подарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.