Зарядна станція Inspire 2 (для TB50)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.BX.00000012.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 48 970 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Акумуляторна станція створена спеціально для інтелектуальних батарей TB50. Пристрій являє собою унікальне рішення для зарядки, зберігання і транспортування акумуляторів. Завдяки ефективній інтелектуальній системі, станція здатна одночасно заряджати до восьми акумуляторів TB50. Крім того, пристрій також здатне поповнювати рівень заряду інших пристроїв. Сюди входить пульт дистанційного керування для Inspire 2 та інтелектуальна батарея WB37.

На знімальних майданчиках часто на рахунку кожна секунда, тому зарядна станція DJI передбачає відразу три режими зарядки: Normal, Quick і Silent. В режимі « Normal » вісім акумуляторів будуть заряджатися одночасно до моменту максимального поповнення заряду. В режимі « Quick » чотири акумулятора TB50  з восьми, які мають більш високий рівень запасу енергії, будуть заряджені до 90% всього за 35 хвилин. Режим « Silent » передбачає зниження швидкості зарядки, що прекрасно підходить для нічного поповнення заряду батарей, коли допускається мінімальна кількість шуму.

Всередині кейса поміщається до 12 батарей TB50, два інтелектуальних акумулятора WB37 і один зарядний   концентратор WCH24. Для зручності переміщення кейс оснащений висувною ручкою і колесами.

Зарядна станція Inspire 2 (для TB50), CP.BX.00000012.01, Аксесуари DJI Inspire 2

Обожателям техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” гарантирует большой перечень аксессуары для dji osmo для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «Аксесуари DJI Inspire 2» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем стабилизатор для телефонов только хорошего качества от лучших производителей Hasselblad. Заказывайте Зарядна станція Inspire 2 (для TB50) в Константиновку и по всей Украине. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор dji phantom подарит Вам большое количество ярких эмоций.
Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Inspire 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.