0
0
0

Зарядна станція Inspire 2 (для TB50)

Акумуляторна станція створена спеціально для інтелектуальних   батарей   TB50. Пристрій являє собою унікальне рішення для зарядки, зберігання і транспортування акумуляторів. Завдяки ефективній інтелектуальній системі, станція здатна одночасно заряджати до восьми акумуляторів   TB50. Крім того, пристрій також здатне поповнювати рівень заряду інших пристроїв. Сюди входить пульт дистанційного керування для   Inspire 2  та інтелектуальна батарея   WB37.

на знімальних майданчиках часто на рах ету кожна секунда, тому зарядна станція DJI передбачає відразу три режими зарядки: Normal, Quick і Silent. В режимі « Normal » вісім акумуляторів будуть заряджатися одночасно до моменту максимального поповнення заряду. В режимі « Quick » чотири акумулятора   TB50  з восьми, які мають більш високий рівень запасу енергії, будуть заряджені до 90% всього за 35 хвилин. Режим « Silent » передбачає зниження швидкості зарядки, що прекрасно підходить для нічного поповнення заряду батарей, коли допускається мінімальна кількість шуму.

У нутрі кейса поміщається   до 12 батарей   TB50, дві   інтелектуальних акумулятора   WB37  і один   зарядний   концентратор   WCH24. Для зручності переміщення кейс оснащений висувною ручкою і колесами.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.