Зарядна станція Inspire 2 (для TB50)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.BX.00000012.01
  • Наявність: Немає в наявності
Цена: 48 970 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Акумуляторна станція створена спеціально для інтелектуальних батарей TB50. Пристрій являє собою унікальне рішення для зарядки, зберігання і транспортування акумуляторів. Завдяки ефективній інтелектуальній системі, станція здатна одночасно заряджати до восьми акумуляторів TB50. Крім того, пристрій також здатне поповнювати рівень заряду інших пристроїв. Сюди входить пульт дистанційного керування для Inspire 2 та інтелектуальна батарея WB37.

На знімальних майданчиках часто на рахунку кожна секунда, тому зарядна станція DJI передбачає відразу три режими зарядки: Normal, Quick і Silent. В режимі « Normal » вісім акумуляторів будуть заряджатися одночасно до моменту максимального поповнення заряду. В режимі « Quick » чотири акумулятора TB50  з восьми, які мають більш високий рівень запасу енергії, будуть заряджені до 90% всього за 35 хвилин. Режим « Silent » передбачає зниження швидкості зарядки, що прекрасно підходить для нічного поповнення заряду батарей, коли допускається мінімальна кількість шуму.

Всередині кейса поміщається до 12 батарей TB50, два інтелектуальних акумулятора WB37 і один зарядний   концентратор WCH24. Для зручності переміщення кейс оснащений висувною ручкою і колесами.

Зарядна станція Inspire 2 (для TB50), CP.BX.00000012.01, Аксесуари DJI Inspire 2

Характеристики
Загальнi
Сумісність DJI Inspire 2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.